М МоториВсе про автомобілі

Смертельна ДТП на Вінниччині: хлопця затиснуло між двома Renault Magnum

·185 слівредакція
Смертельна ДТП на Вінниччині: хлопця затиснуло між двома Renault Magnum

19-річний водій вантажівки з Київщини загинув під час зупинки на трасі біля села Осична. Автопоїзд без увімкненого гальма покотився та притиснув кермувальника до іншої фури.

Трагедія сталася 5 серпня на дорозі поблизу села Осична, що в Оратівській громаді. За даними поліції, молодий чоловік, який керував автопоїздом Renault Magnum, зупинився та вийшов із кабіни, не активувавши стоянкове гальмо. Це рішення виявилося фатальним.

Вантажівка самовільно почала рухатися й затиснула водія між передньою частиною власного автомобіля та задньою частиною напівпричепа іншої фури Renault Magnum, що стояла попереду. Отримані травми виявилися несумісними з життям — хлопець помер, коли медики намагалися надати йому допомогу.

Правоохоронці вже відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України — це порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть. Санкція статті передбачає від трьох до восьми років позбавлення волі з можливою забороною керувати транспортом до трьох років.

Цей випадок — нагадування про те, що навіть коротка зупинка на узбіччі вимагає чіткого дотримання процедур. Стоянкове гальмо, особливо на вантажних автомобілях із причепом, — не формальність. Навіть легкий нахил дороги може спровокувати рух багатотонної машини, який зупинити неможливо.

Читайте також