Смертельна ДТП на Закарпатті: нетверезий водій Skoda злетів у кювет і врізався в місток
Увечері 30 липня в селі Страбичово на Мукачівщині 21-річний водій Skoda Octavia, сівши за кермо напідпитку, не впорався з керуванням. Автівка злетіла в кювет, вдарилась об бетонний місток і перекинулась — один із двох пасажирів загинув.
Аварія сталася близько вечора в селі Страбичово Мукачівського району. За даними поліції, 21-річний мешканець сусіднього села Горонда їхав на Skoda Octavia, але на якомусь етапі втратив контроль над автомобілем. Машина з'їхала з дороги в кювет, де зіткнулася з бетонним містком, після чого перекинулася та добряче пошкодила паркан.
У салоні разом із водієм перебували двоє 19-річних пасажирів. Один із них отримав травми, несумісні з життям, — він помер ще під час транспортування до лікарні. Іншого пасажира та самого керманича госпіталізували.
Правоохоронці провели освідування водія — у крові виявили 0,35 проміле алкоголю. Це підтверджує, що чоловік був напідпитку, хоч і не в стані сильного сп'яніння. Поліція кваліфікувала подію за ч. 3 ст. 286-1 ККУ — порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керувала транспортним засобом у стані сп'яніння, що спричинило загибель людини.
Санкція статті передбачає від 5 до 10 років позбавлення волі, а також заборону керувати автомобілем на той самий строк. Історія вкотре нагадує: навіть невелика доза алкоголю може стати фатальною — особливо на швидкості та в темну пору доби.
Читайте також
Ще в розділі «Правила та ПДР»
- У Сарнах оштрафували водія Fiat за наркотичне сп'яніння
- ДТП під Львовом: Renault Magnum зіткнувся з Volkswagen Transporter
- Майже мільйон документів українців — у відкритому доступі через хмарне сховище
- Водій Mercedes, який влетів у перехід на Чоколівці, залишиться під вартою
- Смертельна ДТП на Полтавщині: Audi врізався в Toyota, двоє загиблих






