Смертельна ДТП на Чоколівці: Volkswagen влетів у зупинку

У Києві на Чоколівському бульварі сталася смертельна аварія за участю Volkswagen, який на повній швидкості врізався в зупинку громадського транспорту. На місці працюють рятувальники та слідчі.
Ранок 19 серпня на Чоколівському бульварі в Києві перетворився на місце масштабної аварії. Близько 8:50 водій Volkswagen, рухаючись на значній швидкості, спершу зіткнувся з маршрутним таксі, а після удару автомобіль винесло прямо на зупинку, де перебували люди. За попередніми даними поліції, є загиблі та постраждалі, однак точну кількість жертв наразі не називають.
На місце події оперативно прибули патрульні, слідчі та бригади медиків. Правоохоронці встановлюють усі обставини трагедії, зокрема причини, чому автівка рухалася з如此 високою швидкістю в ранковий час, коли на зупинках зазвичай багато людей. У соціальних мережах очевидці публікують фото та відео з місця аварії, які свідчать про серйозні пошкодження як автомобіля, так і конструкцій зупинки.
Це не перша подібна аварія в столиці за останні місяці, що знову порушує питання безпеки пішохідних зон та контролю за швидкісним режимом водіїв. Поліція Києва закликає свідків події звертатися до слідчих, а також нагадує про необхідність неухильного дотримання правил дорожнього руху.
Оновлення: наразі кількість постраждалих уточнюється, деталі аварії будуть повідомлені пізніше. Слідчі розглядають кілька версій, серед яких — перевищення швидкості та можлива технічна несправність автомобіля.







