Land Cruiser 300 отримає найпотужніший гібрид в історії: що відомо

Toyota готує наймасштабніше оновлення Land Cruiser 300 з 2021 року. Флагманський позашляховик отримає гібридну силову установку потужністю 457 к.с., а вихід новинки в Японії заплановано на 16 вересня 2026 року.
Японський ринок стане одним з останніх, де з'явиться гібридна версія легендарного позашляховика. Під час переходу до 2027 модельного року Toyota прибере з японської лінійки звичайний бензиновий V6, замінивши його на гібридну систему i-Force Max, вже знайому за моделлю Lexus LX 700h.
Установка складається з 3,5-літрового бітурбованого V6 та електромотора, інтегрованого в 10-ступінчасту автоматичну коробку передач. Сумарна віддача — 457 к.с. і 790 Нм крутного моменту, що робить цю силову установку найпотужнішою в історії серійного Land Cruiser. Тягову батарею розмістили під багажним відділенням, через що паливний бак зменшився з 80 до 68 літрів, а споряджена маса зросла приблизно на 170 кг.
Інженери подбали про позашляхові якості: батарея має захист від води, тому глибина броду залишилася на рівні 700 мм. Гібридні версії також отримають електричний підсилювач керма, якого не буде в дизельних модифікаціях. В Японії гібрид пропонуватимуть у комплектаціях ZX та GR Sport — обидві з семимісним салоном, 12,3-дюймовими дисплеями приладів і мультимедіа, проєкційним екраном, аудіосистемою JBL та розеткою на 100 В потужністю до 1500 Вт.
Комплекс Toyota Safety Sense доповнять системою Proactive Driving Assist, яка плавно сповільнює авто перед іншими учасниками руху та допомагає в поворотах. Гібридний ZX вирізнятиметься зміненим переднім бампером із новими повітрозабірниками та 20-дюймовими колесами, тоді як GR Sport збереже позашляховий обвіс, 18-дюймові диски, блокування диференціалів і систему E-KDSS.
Дизельний 3,3-літровий бітурбований V6 (309 к.с., 700 Нм) залишиться в гамі. Для нього підготували нову початкову комплектацію GX — найдоступніший Land Cruiser 300 в Японії за 6 300 800 єн (близько 39 500 доларів). Гібридний ZX коштуватиме від 9 801 000 єн (61 400 доларів), а найдорожчим стане гібридний GR Sport за 10 200 300 єн (приблизно 63 900 доларів).
Читайте також
Ще в розділі «Новинки»
- BMW XM може зникнути з ринку: продажі впали до рекордного мінімуму
- Mercedes-AMG тестує електричний седан: майже 900 к.с. і до 700 км запасу ходу
- Nissan Interstar-e Relax: електричний кемпер із розумним опаленням за 90 тисяч євро
- Volkswagen Atlas Cross Sport: оновлений кросовер з'явився у США
- Рестомод за $300 тисяч: Chrysler Crossfire у стилі Mercedes 300 SL







