Tesla Cybertruck проти Ford F-150: лобове зіткнення на 179 км/год

Блогер WhistlinDiesel провів екстремальний краш-тест, розігнавши Tesla Cybertruck до 179 км/год і зіштовхнувши його з Ford F-150. Результати виявилися несподіваними.
Американський блогер Коді Детвайлер, відомий як WhistlinDiesel, влаштував видовищну дуель між Tesla Cybertruck та Ford F-150. Перед фінальним лобовим ударом обидва пікапи пройшли серйозні випробування на бездоріжжі, під час яких Cybertruck втратив буксирувальний модуль, а F-150 продовжував рух навіть на трьох колесах, поки не вийшла з ладу проводка.
Для фінального зіткнення команда переобладнала Tesla на дистанційне керування за допомогою механічних приводів. Детвайлер, одягнувши FPV-окуляри, направив електропікап по прямій траєкторії в бік нерухомого Ford. У момент удару швидкість Cybertruck сягнула 179 км/год. Від потужного зіткнення кабіна Ford повністю відірвалася від рами, а кузов розірвало на дві частини. Cybertruck, хоч і зазнав значних пошкоджень, візуально зберіг більш цілісний силует.
Ціна випробувань виявилася чималою: загальний ремонт Tesla Cybertruck Foundation Series протягом усіх зйомок обійшовся у 53 000 доларів, а сукупний бюджет проєкту перевищив 300 000 доларів. Після завершення тестів обидві вантажівки відправили на майданчик для переробки, де важка техніка розірвала їх і пустила в промисловий шредер.
Попри те, що Cybertruck краще переніс лобове зіткнення, блогер оголосив переможцем у загальному рейтингу довговічності Ford F-150. Головним аргументом стало те, що Ford жодного разу не потребував візиту до сервісного центру, тоді як Tesla за час зйомок поверталася до дилерського центру шість або сім разів.
Читайте також
Ще в розділі «Електромобілі»
- Батарея Hongqi: заряд до 70% за 3 хвилини 41 секунду
- Dacia Hipster 2027: найдешевший електромобіль Renault Group показали на патентах
- У Черкасах водійка Volkswagen влаштувала ланцюгову ДТП із шістьма авто
- Tesla Model Y у режимі Insane Mode: жінка судиться з компанією Маска на $10 млн
- ДТП на самокаті у Вінниці: суд скасував нічне обмеження для неповнолітнього







